5 הרגלים שכדאי ורצוי להשליך למדורה

Sali.p_-_1T7A0042 (1)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

ל"ג בעומר הוא הזדמנות מצוינת לשחרר ולשרוף כמה הרגלים מעכבים שלא עושים לנו טוב הנה חמישה מהם…

 

  • לסיים את הצלחת עד הפירור האחרון – מזגנו אוכל לצלחת, אכלנו ושבענו אבל נשאר עוד אוכל בצלחת ועולה המחשבה שחבל לזרוק את מה שנשאר.. אז לא חבל בכלל! ברגע שאנחנו מרגישים שבעים אנחנו מוותרים, קמים, אורזים או פשוט זורקים!

 

  • אם כבר אז כבר – רבים וטובים נופלים עם ההרגל הזה.. התחלנו דרך, אנחנו צועדים בה, מרגישים טוב.. ואז בלי שום התראה מוקדמת אנחנו סוטים קצת מהמסלול, ואומרים לעצמנו "זהו, נגמר.." "גם ככה הרסתי", "אם כבר.. אז כבר".. אז לא! אם זה היה, זה כבר שייך לעבר ההווה עכשיו בידינו, אנחנו מתקנים וממשיכים הלאה!

 

  • לאכול את השאריות של הילדים – כולנו מכירים את זה שהילדים משאירים אוכל בצלחת? נורא עצוב לנו וחבל כל כך לזרוק את מה שנשאר אז שוב.. בכלל לא חבל, אם כבר חבל עלינו, את השאריות זורקים לפח!

 

  • לחזור הביתה ומיד לגשת למקרר – הרגל שקיים אצל הרבה מאוד אנשים ומעכב אותם מלהגיע אל המטרה, חזרתם הביתה? במקום ללכת למקרר החליטו ללכת למקום אחר, תסגלו לעצמכם הרגל אחר ופעילות שונה!

 

  • "ראיתי – אכלתי" – אנחנו מתארחים או מגיעים לישיבה עם המון כיבוד על השולחן, אנחנו בחופשה ויש אינספור פיתויים סביבנו.. רבים מאיתנו פשוט רואים ואוכלים. עצרו רגע, חשבו על ההרגל הזה ושנו את המנטרה מ"ראיתי – אכלתי" ל – "ראיתי – וויתרתי", "ראיתי – הלכתי", "ראיתי – ניצחתי".

לרזות ולשמור על זה...
צרי קשר: