תכנית שליסל להרזייה

נגן וידאו

התכנית מיועדת לאנשים שרוצים לרזות ולחיות במשקל תקין לתמיד, להיפרד ממעגל הדיאטות, לשנות את הראש מ"שמן" ל"רזה", ליצור חווית שליטה מול האוכל, לחוות סוף סוף הצלחה אמיתית, לחוש ביטחון עצמי גבוה יותר, שלווה גדולה יותר, יחסים יותר פתוחים, קלילות, ושמחה אמיתית בחיים.

כולנו היינו רוצים לחיות במשקל שנכון לנו ביותר, ללמוד להתמודד מול פיתויים, למצוא את הכוחות להתאמן, להתארגן ליום שלם מחוץ לבית, לדעת לעצור באמת בחתיכה אחת (כמו שהבטחנו לעצמנו עשרות פעמים), להיכנס לג'ינס שלפני הלידה, ללבוש בגד ים בלי בהלה. כולנו רוצים להרגיש יותר טוב עם עצמנו, להביט במראה ופשוט לאהוב את מה שרואים.

כולנו רוצים לעשות את השינוי הבורך בלי לחשוש ששוב לא יצליח לנו, אולי שוב נכשל, מה יגידו עלינו? אולי אנחנו לא מספיק "חזקים" אולי "אין לנו אופי" או ש"נגמר לנו הכוח רצון" "המוטיבציה" החשש הזה מהווה מחסום ומפריע לנו, פעם אחר פעם לחיות את החיים שאנחנו רוצים.

במודל שליסל נלמד שכל אלה, הם "כפתורים" שנמצאים בכל אחת ואחד מאתנו, נלמד לזהות את המיקום שלהם בתוכנו וניקח בחזרה את השליטה על כל כפתור וכפתור, נקבל כלים פרקטיים איך להפעיל אותם לטובתינו ולמען השינוי המבוקש.

התוכנית תאפשר זה לא רק הבנה בראש אלא עשייה מרגשת מתוך שינוי פנימי, אמיתי.

אני מאמינה שאנשים יודעים היום (פחות או יותר) מה צריך לאכול, כמויות, קבוצות מזון, הם גם יודעים (ברמת הידע) שרצוי לשלב פעילות גופנית כחלק משגרת החיים, אך קיים פער (לפעמים גדול) בין מה שהם יודעים למה שהם עושים יום יום, בפועל. על צמצום הפער הזה אנחנו עובדים. שם מתחולל האימון האמיתי. כשהפער הזה קטן, אנחנו גדלים ברמת הכח והבחירות הנכונות ומגיעים למקום האמיתי בו אנחנו רוצים לחיות.

למעלה מ 1800 אנשים זכו לקחת חלק מתוכנית שליסל, השילו עשרות ק"ג, הגיעו למשקל הנכון לגופם וחיים יום יום שגרת חיים בריאה, חטובה, קלילה, ספונטנית, מלאת אנרגיה ואהבה עצמית.