כפי שכבר בטח שמתם לב , שאלתם ותהיתם לעצמכם  "האם באמת הכי קשה להרזות בחורף?"
ומהם הטיפים והעצות שהינכם מחפשים לכך שיעזרו לכם לעבור את התהליך באופן הקל והפשוט ביותר.

אז תמחקו את כל המחשבות השליליות והינה לכם חמש סיבות שאני מוצאת לנכון שבזכותם תהליך ההרזייה והסתגלות לאורח חיים בריא יהפכו לקלים הרבה יותר.

הסיבה הראשונה היא מרקים!! המרקים הם המתנה המושלמת שהחורף מעניק לנו! הם דלי קלוריות…. כמובן אם מכינים אותם נכון, הם טעימים, משביעים, מרגיעים, קיימים במגוון טעמים, מיד כשחוזרים מהעבודה אחרי יום מאתגר לשעה קשה מחממים קערה עשירה של מרק ירקות או כרובית ועוד מלא סוגים של מרקים טעימים ושווים!!

הסיבה השנייה היא אין את פירות הקיץ הטעימים במיוחד כמו אבטיח, מלון שזיף ועוד… שקשה להפסיק לאכול אותם ואנשים גם מאד אוהבים, למרות שהם בריאים הם עתירים בסוכרים ומכניסים לגופינו יותר ממה שהגוף צריך ולכן בזכות החורף אנחנו בכלל לא צריכים להתמודד איתם והופכים את התהליך לקל יותר.

הסיבה  השלישית היא בחורף הימים הופכים להיות יותר קצרים ומחשיך יותר מוקדם ובגלל זה הערב נמשך פחות זמן ובזכות זאת הוא חוסך ממנו את הנשנושים הלא מועילים, אנשים פחות מארחים ומתארחים והכל מאוד אינטימי וסגור וסיבה זאתי הופכת ליתרון גדול וכל קל יותר לשלוט בדברים.

הסיבה הרביעית היא שבחורף כמות הטיסות והאירועים שמתרחשים בקיץ פוחתים, למרות שעדיין נוסעים וחוגגים שזה כיף, נוהגים לעשות זאת פחות, ובחורך זאתי עונה טובה לנצל את היתרון הזה ולהתחיל להזיז עניינים.

הסיבה החמישית והאחרונה שאומנם לא קשורה לחורף אלא למוטיבציה שנולדת אצלנו מכיוון שבחורף אנחנו אסופים נוהגים להתכסות בשכבה ועוד שכבה אבל בעוד רגע יגיע האביב נתחיל לפשוט את כל המעילים והסוודרים וניהיה מוכנים לחשוף את גופינו החזק והמעוצב ולכן החורף הוא הזמן הנכון והטוב ביותר להתחיל את התהליך!!!!

כתיבת תגובה