קורס דיגיטלי

אחד התסכולים הגדולים ביותר שאני שומעת מאנשים כל הזמן הוא:

"קרן, איך זה שלמרות שאני רוצה לרדת במשקל, מאוד רוצה לרדת במשקל ולמרות שאני יודעת מה אני צריכה לעשות אני עדיין לא מצליחה בזה. וגם אם אי פעם הצלחתי, תמיד העלתי את הכל בחזרה, עם ריבית ותוספות..?"

בתוך כל אחד מאיתנו פועל מנגנון מתוחכם ומדוייק, שמשפיע על כל המחשבות, הרגשות, הפעולות והתוצאות שלנו בכל תחומי חיינו (זוגיות, הורות, משפחה, בריאות, כסף, עסקים, קריירה, מערכות יחסים ועוד…) וכן, כמובן גם על המשקל.

כדי לשנות את התוצאות שלנו, זה לא מספיק לדעת מה אנחנו רוצים ולרצות את זה מאוד, אלא חייבים להכיר וללמוד את המנגנון המתוחכם הזה וכיצד הוא משפיע על חיינו.

לא משנה כמה נתאמץ לרזות ולהישאר במשקל תקין, לא נוכל לעשות זאת, אם לא נלמד לשלוט במנגנון הזה.

המנגנון החכם הזה הוא הראש שלנו.

כל עוד ניהיה כבולים "בראש שמן" נשאר בתוך מעגל הדיאטות האין סופי, נרגיש מופסדים יותר ויותר עם כל פעם שנרצה לעשות שינוי.

אך, המצב הזה הוא לא גורל!

יש לנו אפשרות לשנות את המנגנון הזה!

יש לנו אפשרות ליצור "ראש רזה" כזה שיעזור לנו לחיות אורח חיים בריא,אנרגטי, מלא תשוקה וקלילות בחיים ולתמיד!

אני מזמינה אותך להצטרף אליי וללמוד כיצד ליצור לעצמך ראש רזה בריא ומאושר!

למי מתאים הקורס הדיגיטלי?

הקורס הדיגיטלי מיועד לאנשים שרוצים לרזות ולחיות במשקל תקין לתמיד, להיפרד ממעגל הדיאטות, לשנות את הראש מ"שמן" ל"רזה", ליצור חווית שליטה מול האוכל, לחוות סוף סוף הצלחה אמיתית, לחוש ביטחון עצמי גבוה יותר, שלווה גדולה יותר, יחסים יותר פתוחים, קלילות, ושמחה אמיתית בחיים.

כולנו היינו רוצים לחיות במשקל שנכון לנו ביותר, ללמוד להתמודד מול פיתויים, למצוא את הכוחות להתאמן, להתארגן ליום שלם מחוץ לבית, לדעת לעצור באמת בחתיכה אחת (כמו שהבטחנו לעצמנו עשרות פעמים), להיכנס לג'ינס שלפני הלידה, ללבוש בגד ים בלי בהלה.

כולנו רוצים להרגיש יותר טוב עם עצמנו, להביט במראה ופשוט לאהוב את מה שרואים.

כולנו רוצים לעשות את השינוי הבורך בלי לחשוש ששוב לא יצליח לנו, אולי שוב נכשל, מה יגידו עלינו?

אולי אנחנו לא מספיק "חזקים" אולי "אין לנו אופי" או ש"נגמר לנו הכוח רצון" "המוטיבציה" החשש הזה מהווה מחסום ומפריע לנו, פעם אחר פעם לחיות את החיים שאנחנו רוצים.

בקורס הדיגיטלי של מודל שליסל, נלמד שכל אלה, הם "כפתורים" שנמצאים בכל אחת ואחד מאתנו, נלמד לזהות את המיקום שלהם בתוכנו וניקח בחזרה את השליטה על כל כפתור וכפתור, נקבל כלים פרקטיים איך להפעיל אותם לטובתינו ולמען השינוי המבוקש.

הקורס יאפשר זאת לא רק כהבנה בראש אלא כעשייה מרגשת מתוך שינוי פנימי, אמיתי.

אני מאמינה שאנשים יודעים היום (פחות או יותר) מה צריך לאכול, כמויות, קבוצות מזון, הם גם יודעים (ברמת הידע) שרצוי לשלב פעילות גופנית כחלק משגרת החיים, אך קיים פער (לפעמים גדול) בין מה שהם יודעים למה שהם עושים יום יום, בפועל.

על צמצום הפער הזה אנחנו עובדים. שם מתחולל האימון האמיתי.

כשהפער הזה קטן, אנחנו גדלים ברמת הכח והבחירות הנכונות ומגיעים למקום האמיתי בו אנחנו רוצים לחיות.

למעלה מ 1800 אנשים זכו לקחת חלק מתוכנית שליסל, השילו עשרות ק"ג, הגיעו למשקל הנכון לגופם וחיים יום יום שגרת חיים בריאה, חטובה, קלילה, ספונטנית, מלאת אנרגיה ואהבה עצמית.